ČNS Praha, 60. aukce

Sign.WPS - VI.německá živnostenská výstava 1927 -

Položka 2531
Vyvolávací cena: 1 500 CZK
Docílená cena: 2 200 CZK

Žatec (Saaz)

Sign.WPS - VI.německá živnostenská výstava 1927 - klečící muž s trubkou a věncem, vročení / výstavní atributy, písmo, Nepunc., Ag 50mm, 49.932g, hr., pat.