ČNS Praha, 60. aukce

Nesign. - I.vídeňský mezinárodní veletrh 1914 -

Položka 2529
Vyvolávací cena: 200 CZK
Docílená cena: 260 CZK

Vídeň

Nesign. - I.vídeňský mezinárodní veletrh 1914 - hlava Merkura zprava, opis / 7-řádkový nápis a opis, zlacený bronz 50 mm