Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Vídeň
Nesign. - I.vídeňský mezinárodní veletrh 1914 - hlava Merkura zprava, opis / 7-řádkový nápis a opis, zlacený bronz 50 mm