ČNS Praha, 60. aukce

Wurzel - Výstava architektury a inženýrství 1898 -

Položka 2506
Vyvolávací cena: 1 500 CZK
Docílená cena: 2 600 CZK

Praha

Wurzel - Výstava architektury a inženýrství 1898 - Čechie sedící u vavřínového stromku / nápis, snítky, opisy, Sign., Punc., Ag 55mm, 52.140g, udělení, pat.