ČNS Praha, 60. aukce

Kníže Přemysl - AE jednostranná plaketa b.l.(1900) -

Položka 2467
Vyvolávací cena: 600 CZK
Docílená cena: 1 200 CZK

Sucharda Stanislav, 1866 - 1916

Kníže Přemysl - AE jednostranná plaketa b.l.(1900) - hlava zprava v čepici, Sign., 54x55 mm, 122.525g, MZČ.200/14, krásná patina, téměř

Zachovalost: 0