ČNS Praha, 60. aukce

Václav Hanka - měděná úmrtní medailka 12.1.1861 -

Položka 2465
Vyvolávací cena: 500 CZK
Docílená cena: 500 CZK

Seidan Václav, 1817 - 1870

Václav Hanka - měděná úmrtní medailka 12.1.1861 - hlava zprava v lipovém věnci / šestiřádkový nápis, Sign., 26mm, 8.961g, MZČ.150/34, pěkná patina, téměř