ČNS Praha, 60. aukce

Ch.Garigue Masaryková - hvězda čs. paní a dívek 1938

Položka 2456
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 420 CZK

Otáhal Karel, 1901 - 1972

Ch.Garigue Masaryková - hvězda čs. paní a dívek 1938 - portrét zleva, opis / hvězda, lipové snítky, nápis, Sign., Punc., Ag 987, 35mm, 14.763g, dr.hr., dr.rysky