Mára Antonín, 1877 - 1946
Praha - Jubil.výstava ochodní a živnost.komory 1908 - stojící postava, v pozadí pražské výstaviště/ dělník, Merkur a 11-řádk.nápis, Sign., měď 64x89 mm, patina