ČNS Praha, 60. aukce

Zemský štěpařský spolek pro Čechy - AE medaile b.l. -

Položka 2449
Vyvolávací cena: 1 200 CZK
Docílená cena: 1 200 CZK

Kříž Václav, 1830 - 1887

Zemský štěpařský spolek pro Čechy - AE medaile b.l. - český lev, dva opisy / ovoce, nástroje, česko-německý opis, Sign., 44mm, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina