ČNS Praha, 60. aukce

Božena Němcová - AR pamětní medaile b.l. - hlava

Položka 2445
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Knobloch Milan, 1921 -

Božena Němcová - AR pamětní medaile b.l. - hlava zleva, ratolest, opis / dvě postavy z Babičky, opis, Sign., Punc., Ag925, 40mm, 20.048g, kapsle

Zachovalost: Proof