ČNS Praha, 60. aukce

Feldsberg - Okresní hospodářský spolek - Zásluze b.l.

Položka 2444
Vyvolávací cena: 600 CZK
Docílená cena: 1 100 CZK

Christlbauer Josef, 1820 - 1897

Feldsberg - Okresní hospodářský spolek - Zásluze b.l. - dva muži s pluhem, opis /nápis ve věnci a opis, Sign., Punc., Ag 47mm, 34.429g, hr., rysky, patina