ČNS Praha, 60. aukce

Velká Británie - Věrni zůstaneme b.l.

Položka 2345
Vyvolávací cena: 150 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Československo - odznaky II. zahraničního odboje

Velká Británie - Věrni zůstaneme b.l., Nesign., smaltovaný bronz 19x22 mm s nepůvodní jehlicí, mírně poškozený smalt

Zachovalost: 1-