ČNS Praha, 60. aukce

Zasloužilý lékař - česká verze

Položka 2328
Vyvolávací cena: 400 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Československo - resortní medaile a odznaky

Zasloužilý lékař - česká verze, Pulec.C.27a, Punc. Ag 900, výr. Zukov, Sign.MB (Beutler), původní etue

Zachovalost: 1