ČNS Praha, 60. aukce

Medaile Za pracovní věrnost ČSSR

Položka 2256
Vyvolávací cena: 200 CZK
Docílená cena: 320 CZK

Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, punc. Ag925, Sign.Kremnica, stužka, původní etue, průkaz č.10204 na jméno "Jan Kundrát", uděleno 9.9.1970

Zachovalost: 1/1/1