Korunová měna, údobí let 1892 - 1918
Koruna 1914 - vítězná - Cu zkouška, Morav.112.2, hlava zprava, opis / hrdina bojuje s hadem, nápis, Nesign. (K.Goetz), 4.394g, krásná patina R!