Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Slezská Ostrava
Položení základního kamene Husova sboru 13.7.1924 - budova / 6-řádkový nápis, Nesign., hliník 25 mm s původním raženým ouškem, patina, téměř