ČNS Praha, 60. aukce

Zlacená pamětní medaile 1880 - stojící svatý Benedikt

Položka 1208
Vyvolávací cena: 800 CZK
Docílená cena: 800 CZK

Praha - klášter Benediktinů v Emauzích

Zlacená pamětní medaile 1880 - stojící svatý Benedikt čelně, písmo / velký kříž s nápisy, opis, Nesign., podob. jako Don.4717, 45mm, 34.746g, pěkná patina