Praha-arcibisk., Lev kardinál Skrbenský, 1899 - 1917
Grünfeld - AR zlac. medaile na 10 let inaugurace 1910 - poprsí zprava, opis/ znak s kardinálským kloboukem, opis, Nesign., Punc., 50mm, 53.453g, Přib.513, téměř