Praha-arcibisk., Alois Josef Kolovrat-Krakovský
Lang - AE intronizační medaile 17.dubna.1831 - Kristus jako pastýř, český opis / znak, české opisy, Sign., 34mm, 17.346g, Don.4667, Přib.501, patina