ČNS Praha, 60. aukce

Lang - AE intronizační medaile 17.dubna.1831 -

Položka 1203
Vyvolávací cena: 200 CZK
Docílená cena: 200 CZK

Praha-arcibisk., Alois Josef Kolovrat-Krakovský

Lang - AE intronizační medaile 17.dubna.1831 - Kristus jako pastýř, český opis / znak, české opisy, Sign., 34mm, 17.346g, Don.4667, Přib.501, patina

Zachovalost: -1/1-