Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Olomouc-biskup., Karel II. Liechtenstein, 1664 - 1695
Replika čtyřtolaru b.l.(1978), Nesign., bronz 65 mm, pěkná patina, téměř