František II., 1792 - 1835
AE větší jeton na holdov. v Namuru 3.6.1792 - poprsí zprava, opis/ korunovaný znak, opis a nápis, Nesign., 33mm, 13.746g, Novák.F.1c, LG.XIV.1185, patina