ČNS Praha, 59. aukce

Litá bronzová medaile na povýšení erbu 1592 - poprsí

Položka 970
Vyvolávací cena: 500 CZK
Docílená cena: 500 CZK

Schlumberger Martin

Litá bronzová medaile na povýšení erbu 1592 - poprsí zprava, opis / znak s přilbicí, opis, Sign.R, 38mm, 16.942g, provazcový rámeček a stopa po oušku, patina

Zachovalost: -1/1-