Krocín z Drahobejlu-purkmistr Starého Města pražského
AR litá pamětní medaile b.l. - poprsí zleva, opis / znak s přilbicí, opis, Nesign., 31mm, 18.959g, BPM.215, Don.neuvádí, krásná patina RR!