ČNS Praha, 59. aukce

AR svatební medailka b.l. (1854) - Fr.Josef zleva

Položka 935
Vyvolávací cena: 400 CZK
Docílená cena: 400 CZK

František Josef I. a Alžběta Bavorská

AR svatební medailka b.l. (1854) - Fr.Josef zleva, opis / Alžběta zprava, opis, Nesign., 15mm s původním poškozeným ouškem, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina