František Josef I. a Alžběta Bavorská
AR svatební medailka b.l. (1854) - Fr.Josef zleva, opis / Alžběta zprava, opis, Nesign., 15mm s původním poškozeným ouškem, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina