Arcivévoda Albrecht - polní maršál, 1817 - 1895
Nesign. - medailka na odhalení pomníku, 1899 Jezdecká socha na podstavci, něm.opis / 8-řádk.nápis ve věnci, zlacený bronz 33 mm s raženým ouškem, téměř