ČNS Praha, 59. aukce

Schmitt - AE medaile na vydání ústavy 15.3.1848 -

Položka 916
Vyvolávací cena: 1 500 CZK
Docílená cena: 3 600 CZK

Ferdinand V., 1835 - 1848

Schmitt - AE medaile na vydání ústavy 15.3.1848 - poprsí zprava, opis / 5-řádkový nápis v dubovém věnci a opis, Sign., 44mm, 41.906g, M.2630, H.3655, patina