ČNS Praha, 59. aukce

Roth - dokončení Ferdinandovy vodárny ve Vídni

Položka 914
Vyvolávací cena: 1 000 CZK
Docílená cena: 1 100 CZK

Ferdinand V., 1835 - 1848

Roth - dokončení Ferdinandovy vodárny ve Vídni, 1840 Vindobona předává plány císaři, opis/ vodárna, písmo, Sign., měď 51mm, M.2593, Haus.44, nep.hr., patina R!

Zachovalost: 0/1