ČNS Praha, 59. aukce

Radnitzky - AE úmrtní medaile 1.6.1863 - poprsí mírně

Položka 908
Vyvolávací cena: 2 400 CZK
Docílená cena: 3 000 CZK

Arcivévoda Maximilian - velmistr řádu, 1782 - 1863

Radnitzky - AE úmrtní medaile 1.6.1863 - poprsí mírně zprava, opis/ 14-řádkový nápis, Sign., 56mm, 78.065g, H.3598(Ag), krásná patina