ČNS Praha, 59. aukce

Detler - AR medaile na vyhlášení císařství 1804 -

Položka 898
Vyvolávací cena: 15 000 CZK
Docílená cena: 22 000 CZK

František II., 1792 - 1835

Detler - AR medaile na vyhlášení císařství 1804 - poprsí zprava, opis/ oltář s nápisem, vročení, Sign., 51mm, 52.320g, vlas.rysky, pěkná patina RR!