ČNS Praha, 59. aukce

Doner - na vysvěcení Chrámu minoritů ve Vídni

Položka 868
Vyvolávací cena: 5 000 CZK
Docílená cena: 5 000 CZK

Marie Terezie a František Lotrinský

Doner - na vysvěcení Chrámu minoritů ve Vídni, 1748 Dvojportrét zprava, opis / 10-řádkový nápis, Nesign., měď 49mm, M.1801, nep.vady razidla, krásná patina R!