Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Údobí let 1970 - 1980
100 Kčs 1974 - Jesenský - zkušební ražba - Ag 39 mm, 19.785g, Sign.ZK (Kolářský), v aversu znač. "PRÓBA", dr.hr., dr.rysky, patina R!