Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Marie Terezie, 1740 - 1780
Bodlak - Marie Terezie zleva, opis/ cís.znak, zbraně, prapory, opis, Sign., Punc., Au900, 20mm, 3.482g, nep.rysky