ČNS Praha, 59. aukce

Odznak příslušníka gardového pluku

Položka 2833
Vyvolávací cena: 20 CZK
Docílená cena: 32 CZK

Rusko - SSSR, 1923 - 1991

Odznak příslušníka gardového pluku, Sign.Závod Poběda -Moskva, zlacený a smaltov.bronz 35x47 mm se šroubem

Zachovalost: 1