Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Odznak příslušníka gardového pluku, Sign.Závod Poběda -Moskva, zlacený a smaltov.bronz 35x47 mm se šroubem