ČNS Praha, 59. aukce

Braunau 1974 - vzpěračské závody Dunajský pohár

Položka 2728
Vyvolávací cena: 24 CZK
Docílená cena: 28 CZK

Sportovní medaile, plakety a odznaky

Braunau 1974 - vzpěračské závody Dunajský pohár, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 70x70 mm

Zachovalost: 1