ČNS Praha, 59. aukce

ČSAV - za zásluhy o rozvoj ve fyzikálních vědách b.l.

Položka 2653
Vyvolávací cena: 30 CZK
Docílená cena: 30 CZK

ČSAV - za zásluhy o rozvoj ve fyzikálních vědách b.l. model atomu, opis / tabulka, lipové lístky, opis, Nesign., zlacený bronz 65 mm, skvrny

Zachovalost: 0/1