ČNS Praha, 59. aukce

Nesign.(Vídeň) - scéna biřmování / chrám sv.Štěpána

Položka 2651
Vyvolávací cena: 60 CZK
Docílená cena: 95 CZK

Církevní medaile - biřmovací

Nesign.(Vídeň) - scéna biřmování / chrám sv.Štěpána, opis a nápis, Nesign., zlacený bronz 29 mm s původním raženým ouškem