ČNS Praha, 59. aukce

Hofmann - 80 let Vídeňského bruslařského spolku b.l.

Položka 2650
Vyvolávací cena: 100 CZK
Docílená cena: 280 CZK

Vídeň

Hofmann - 80 let Vídeňského bruslařského spolku b.l. - pět sportovců / palác, 2-řádkový nápis, 2 vavřínové snítky, Sign., bronz 60 mm, krásná patina, pův.etue