ČNS Praha, 59. aukce

Poděbrady - odhalení pomníku krále Jiřího 15.8.1896 -

Položka 2630
Vyvolávací cena: 280 CZK
Docílená cena: 280 CZK

Šantrůček Václav, 1866 - 1931

Poděbrady - odhalení pomníku krále Jiřího 15.8.1896 - pomník, lipové ratolesti, opis/ znak v kartuši, opis, Sign., bronz 52 mm, velké hrany, rysky, patina

Zachovalost: -1/1-