Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Mittersill 1899 - 25 let trvání spolku 10.9. - znak a opis / 6-řádkový nápis, Nesign., měď 28 mm s původ. raženým ouškem, nep.skvrnka, patina, téměř RR!