ČNS Praha, 59. aukce

Zbraslav-Jíloviště 1923 - závody Autoklubu RČs 29.4.

Položka 2521
Vyvolávací cena: 600 CZK
Docílená cena: 850 CZK

Motoristické medaile a plakety

Zbraslav-Jíloviště 1923 - závody Autoklubu RČs 29.4., Sign.Pištora, Punc., patinované stříbro 52mm, 65.073g