Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Motoristické medaile a plakety
Zbraslav-Jíloviště 1923 - závody Autoklubu RČs 29.4., Sign.Pištora, Punc., patinované stříbro 52mm, 65.073g