ČNS Praha, 59. aukce

Praha 1978 - světová výstava PRAGA - plaketa - styl.

Položka 2495
Vyvolávací cena: 1 800 CZK
Docílená cena: 1 800 CZK

Filatelistické medaile, plakety a odznaky

Praha 1978 - světová výstava PRAGA - plaketa - styl. známky, nápisy, Sign.Kolářský, Punc., jednostr.patin. Ag900, 60x42 mm, 93.079g, udělení "M.Štefanák", etue