Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Drahotní medaile
Hörnlein - ceny v Sasku v dubnu 1923 - zoufalá matka s dítětem / 7-řádkový nápis v trnitém věnci, Sign., bílý kov 28 mm, pěkná patina, téměř