Cyklistické medaile a odznaky
Prostějov 1898 - Č.O.K.C. (klub cyklistů), Sign.(?), honosný smaltov. a zlacený bronzový odznak 28x41 mm, zavírací špendlík nahrazen jehlicí, poškozený smalt