ČNS Praha, 59. aukce

Wurzel - výstava architektury a inženýrství 1898 -

Položka 2400
Vyvolávací cena: 440 CZK
Docílená cena: 650 CZK

Praha

Wurzel - výstava architektury a inženýrství 1898 - Čechie sedící u vavřínového stromku / nápis, dvojitý opis, snítky, Sign., Punc., měď 55mm, patina, téměř