Scharff Anton, 1845 - 1903
Richard rytíř Dotzauer -ředitel obchodní komory 1880 - poprsí zleva, opis / genius letící nad krajinou, písmo, Sign., bronz 64 mm, Don.3305, Bach.47a, patina