ČNS Praha, 59. aukce

František Palacký - úmrtní medaile 26.5.1876 - poprsí

Položka 2353
Vyvolávací cena: 170 CZK
Docílená cena: 170 CZK

Popp Antonín, 1850-1915 a Pichl I.B., 1850-1923

František Palacký - úmrtní medaile 26.5.1876 - poprsí zleva, latinský opis/ vavřínová ratolest a 12-řádkový nápis, Sign., bronz 57 mm, pěkná patina, téměř