Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923
Hospodářská spol. pro Království české - Za zásluhy - korunov. český znak ve věnci, opis / alegorie, opis, Sign., Punc., Ag 52mm, 44.740g, dr.hr., dr.rys., tém.