ČNS Praha, 59. aukce

Hospodářská spol. pro Království české - Za zásluhy -

Položka 2352
Vyvolávací cena: 800 CZK
Docílená cena: 1 000 CZK

Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923

Hospodářská spol. pro Království české - Za zásluhy - korunov. český znak ve věnci, opis / alegorie, opis, Sign., Punc., Ag 52mm, 44.740g, dr.hr., dr.rys., tém.