ČNS Praha, 59. aukce

Vojenská akademie vševojskového typu - odznak

Položka 2281
Vyvolávací cena: 200 CZK
Docílená cena: 200 CZK

Rusko - SSSR, 1923 - 1991

Vojenská akademie vševojskového typu - odznak absolventa (typ po roce 1950), Sign. mincovna Moskva, Nepunc., smaltované stříbro(?) 26x46 mm se šroubem

Zachovalost: 1