ČNS Praha, 59. aukce

Vilém II. - obnovení Železného kříže 5.8.1914 -

Položka 2242
Vyvolávací cena: 1 200 CZK
Docílená cena: 2 400 CZK

Vilém II. - obnovení Železného kříže 5.8.1914 - poprsí zleva, opis a 10-řádkový nápis / železný kříž a opis, Sign.Oertel, Ag 990, 35mm, 17.746g, patina R!