ČNS Praha, 59. aukce

Lidové milice - Vzorný střelec - číslo 1103

Položka 2204
Vyvolávací cena: 100 CZK
Docílená cena: 190 CZK

Československo - různé

Lidové milice - Vzorný střelec - číslo 1103, Nesign., zlacený a smalt. bronz 45x57 mm se zavír. špendlíkem, průkaz na jméno "Vilém Mach", původní etue

Zachovalost: 1