ČNS Praha, 59. aukce

ČSTV - odznak Zasloužilý trenér

Položka 2198
Vyvolávací cena: 800 CZK
Docílená cena: 1 500 CZK

Československo - různé

ČSTV - odznak Zasloužilý trenér, Pulec.C.30-g-1, Nesign., pozlacený bronz, původní etue 2ks

Zachovalost: 1